פגישה ראשונה

אני מתקרבת לפרק, עדיין יש זמן. מתרגשת. שכחתי להוריד את טבעת הנישואין. מורידה אותו ומחביאה  בתוך התיק. אני יורדת למטה לתוך הפרק, מסתובבת ומנסה להירגע. אז מקבלת הודעה "אני במקום". עולה חזרה ולא מצליחה לראות אותה. "מה אני עושה?" – מיליון מחשבות בתוך הראש. אני מבינה שאף פעם לא שמעתי את הקול שלו אפילו. הלב שלי הולך להתפוצץ.
אני מסתכלת מעבר לכביש. האם זה הוא? כן, זה הוא. מתקרב אלי, מחייך, מביט לתוך העיניים ונותן נשיקה על הלחי. הוא יפה. אנחנו חוזרים לפרק, מטיילים, מדברים. הוא מספר על עצמו. שואל לגבי בעלי. אני לא רוצה לדבר על זה. לפעמים הוא נותן לי מבטים ארוכים. זה גורם לי לי להסמיק ולהוריד את העיניים. הוא מחייך הרבה ועל התמונות תמיד כזה רציני. אנחנו מחפשים מקום מבודד. אנחנו עוצרים, הוא מנשק אותי על הלחי, עובר אל הצוואר. פותח את מעיל שלי ומחבק. אני נצמדת אליו והלחץ שלי יורד. אנחנו מתנשקים. הרבה, בתשוקה. התגעגעתי לנשיקות כאלה. הוא מלטף את הגב שלי ואז יורד על תחת. הוא לוחש לי באוזן "ילדה טובה". זה ישר גורם לי להיזכר בכל השיחות האינטימיות שלנו בוואטסאפ. זה מחרמן אותי, אני מרגישה את הזין שלו דרך מכנסיים. גם הוא חרמן. אני רוצה סקס איתה, אבל אסור. יותר מדי אנשים מסביב. אני משתחרר מהידיים שלו.
ממשיכים אלה, מדברים. הוא לקוח אותי לכיוון בניין נטוש, אני מבינה מה הוא רוצה. גם אני רוצה את זה. נכנסים פנימה, אין אף אחד, אנחנו סוף סוף לבד. מתנשקים, אני מלטפת את הזין שלו דרך מכנסיים. הוא פותח את הרוכסן, מוציא את הזין. "תשבי, תני לו ליקוק ותקומי". אני עושה מה שהוא אומר, אני אוהבת לעשות את מה שהוא אומר. מתיישבת, מלקקת את הראש, לוקחת אותו בתוך הפה. הוא אומר לי שהוא יגמור עוד קצת, כי הוא יותר מדי חרמן. אני רוצה לטעום את הזרע שלו, אבל אין לי אומץ להגיד את זה. אני ממשיכה לשחק עם הזין שלו. הוא מחזיק את הראש שלי ומחדיר את הזין עמוק. אני אוהבת את השלטנות שלו. אני מבינה שהוא על הקצה, כי גם אני ככה. עוד כמה תנועות והוא גומר בתוך הפה שלי.  אני מרגישה את הטעם שלו, הוא משחרר אותי ואני בולעת. אני רואה מבוכה על הפנים שלו, אני אמרת שהכל בסדר. אין לי אומץ לספר לו שנהנתי בעצמי.
אנחנו יוצאים מהבניין, ממשיכים לטייל ולדבר. הוא מספר לי על התחביבים שלו. אני מבינה כמה טוב לי איתו. אני לא רוצה הביתה, לא רוצה שהמפגש האינטימי יגמר, אבל הזמן שלנו נגמר.
כבר בבית אני קוראת את ההודעה שלו "זה היה מגניב, אפילו בשבילי"

אתר אנג'לינה נערות ליווי